8 Krokante puri's met gekruide vulling, geserveerd met fris gekruid water van rode biet, munt kruid, tamarinde en citroen en gezondere twist
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken Momos (5stuks)
Gestoomde dumplings gevuld met sappige gekruide kip,geserveerd met pittige dipsaus
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samosa chaat
Krokante samosa's geserveerd met kikkererwten ,yoghurt ,tamarinde en Koriander Chutney, verse kruiden (medium)
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Voorgerechten
Samosa
Bladerdeeg gevuld met aardappelen. 2 stuks
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Onion Bhaji (4stuks)
Knapperige gefrituurde uienbeignets in een kruidig kikkererwtenbeslag
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori chicken
2 stuks. Rode geroosterde kippenpoten gemarineerd in yoghurt met specerijen
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mint tikka
In munt gemarineerde kipfilet
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken tikka
Gemarineerde gegrilde malse stukjes kipfilet
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings, 4 stuks
Pittig gekruide kippenvleugeltjes
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot wings, 10 stuks
Gekruide kippenvleugeltjes
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams seekh kebab
Gekruide mals lamsgehakt, gemarineerd en geroosterd in de tandoori
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Paneer tikka
Indiase kaas gemarineerd in een exotische marinade van yoghurt, gember en knoflook, bereid in de kleioven
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori gegrilde groenten
Gekruide gemarineerde gegrilde groenten
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix vegetarische pakora's
Stukjes uien, paprika en spinazie gemarineerd in Indiase kruiden en kikkererwten meel
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Seekh kebab
Gekruide mals kipgehakt, gemarineerd en geroosterd in de tandoor
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipvlees curry's
Geserveerd met Basmati Rijst
Chicken tikka masala
Mild. Gegrilde kipfilet in roomsaus van kokos en ei
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken madras
Heet, kipfilet bereid met chilipepers en citroen (heet)
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken kashmiri
Zoet. Kipfilet in milde roomsaus met kokos en gemengde vruchten
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Butter chicken
Noord-Indiaas gerecht met gegrild kipfilet, in een romige tomaten curry met kokos en indiase specerijen
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken jalfrezi
Kipfilet in curry saus met stukjes paprika uien en vers koriander
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken vindaloo
Kipfilet bereid met aardappel en chilipepers (zeer Heet)
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saag chicken
Medium. Kipfilet in verse gekruide spinazie puree
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken curry
Medium. Kipfilet in lichtgekruide currysaus
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garnalen curry's
Geserveerd met Basmati Rijst
Jhinga shabnam
Garnalen in currysaus van uien en tomaat. Medium
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jhinga madras
Garnalen in een pittige curry uit zuid India met hints van citroen en chilipepers. Heet
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jhinga massala
Garnalen in een romige saus van kokos en ei. Mild
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jhinga kashmiri
Garnalen in milde en zoete roomsaus met kokos en gemengde vruchten
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jhinga saag
Garnalen in een combinatie van curry en een heerlijk gekruide spinazie. Medium
€ 20,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jhinga jalfrezie
Garnalen in curry saus met stukjes paprika uien en verse koriander
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori schotels
De tandoori is een Indiase houtskool oven waar gemarineerde gerechten in worden geroosterd. De smaak is vrij mild maar zeer rijk. Geserveerd met basmati rijst en linzen soep
Tandoori chicken
De beroemde rode kippenpoten geroosterd en gemarineerd in yoghurt met specerijen
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori mix grill
Combinatie van tandoori chicken, hot wings, chicken tikka en lams tikka
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori chicken tikka
Gemarineerde gegrilde malse stukjes kipfilet
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori mix kebab
Kip- en lamskebab (gehakt), gemarineerd in fijne kruiden en gegrild in de Indiase kleioven
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori lamb tikka
Gemarineerde gegrilde malse stukjes lamsfilet
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biryanies
Biryani schotels komen oorspronkelijk uit Perzie. Het zijn tamelijk milde maar zeer aromatische gerechten, bestaand uit een mix van vlees met basmati rijst en geserveerd met raita
Biryani lams
Basmati rijst met groente, lamsvlees en Indiase kruiden
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biryani veg authentiek
Gebakken rijst met groenten/Indiase kaas en kruiden, medium. Geserveerd met raita
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biryani garnalen
Basmati rijst met groente, garnalen en Indiase kruiden
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biryani chicken
Basmati rijst met groente, kipfilet en Indiase kruiden
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biryani vegetarisch
Zoet. Basmati rijst bereid met groente, kokos en Indiase kaas
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lamsvlees curry's
Geserveerd met basmati rijst
Lams vindaloo
Enorm populair in Goa, lamsfilet bereid met aardappel en chilipepers. (Zeer heet)
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams madras
Lamsfilet in pittige curry uit zuid India met hints van citroen en chili peppers.( Heet)
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams kashmiri
Lamsfilet in milde roomsaus met kokos en gemengde vruchten. Zoet
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams tikka massalah
Gegrilde lamsfilet in romige saus van kokos met en ei. Mild
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams jalfrezi
Lamsfilet in currysaus met stukjes paprika, uien en verse koriander. Vrij pittig
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rogan josh
Lamsfilet in fijne kerriesaus met uien, tomaat en paprika. Medium
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saag gosht
Lamsfilet in vers gekruide spinazie. Medium
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarische gerechten
Geserveerd met basmati rijst
Matter paneer
Indiase kaas met doperwten, ui, tomaten en Indiase kruiden
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aloo matter
Aardappelen met doperwten in currysaus en Indiase kruiden
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chana massala
Gekookte kikkererwten bereid met kruiden. Medium
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Paneer jalfrezi
Indiase kaas in curry saus met stukjes paprika, uien en verse koriander
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix veg
Mix van groentecurry met aardappelen bereid in tomaten- en uiencurry en kruiden
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dum aloo
Aardappelen in currysaus met stukjes paprika, uien en vers koriander. Medium
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sahi paneer
Vers huisgemaakte panner (Indiase kaas) bereid in een romige tomaten curry met kokos en Indiase specerijen. Mild
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baingan bharta
Vers geroosterde aubergines met doperwten bereid met specerijen. Medium
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saag paneer
Kaas van het huis in verse spinazie. Medium
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dal tarka
Linzen bereid in tomaten en kruiden. Medium
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saag aloo
Gekruide spinazie puree met stukjes aardappelen. Medium
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Imly chutney
Tamarind saus
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Basmati rijst
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix pickle
Pittig gekruid, gemengde atjar
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Munt saus
Yoghurt saus met munt
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mango chutney
Zoetzure mango
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Raita
Yoghurt met tomaten, komkommer en kruiden. Zoet
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Koriander chutney
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Paperdams
Linzencrackers
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Indiaas brood
Peshwari naan
Indiaas brood gevuld met amandelen, suiker en kokos
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garlic cheese naan
Indiaas brood gevuld met knoflook - kaas en koriander
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheese naan
Indiaas wit brood gevuld met kaas
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tandoori roti
Indiaas brood gemaakt van volkorenmeel uit de houtskool-kleioven
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Naan
Indiaas wit brood uit de houtskool-kleioven
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garlic naan
Indiaas brood gevuld met knoflook & Koriander
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bijgerechten
Mix groenten
Wortel, erwten, snijbonen, maïs, aardappelen en paprika in gekruide currysaus
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dal soep
Indiaase linzensoep
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Gulab jamun
2 stuks gebakken melkballen, gedrenkt in suiker siroop
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rasmalai
Zachte paneerballetjes in zoete ,romige melk met saffraan kardemom ,amandel en pistache(2stuks)
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Spa Blauw
50cl
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Cobra bier
+18
€ 4,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
KingFisher
+18
Indiaas bier, 330ml
€ 4,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Witte huiswijn
+18
€ 9,00
13% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Rode huiswijn
+18
€ 9,00
13% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Heineken
+18
33cl
€ 3,50
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Mango lassi
Indiase yoghurtdrank met mango
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum 440ml
Magnum Double Seasalt Caramel P 440ml 8x
Vanilleroomijs met zoute suikerkristallen (1%), een gezouten karamelsaus (13%) en melkchocolade (20%). Over Magnum Pint Crackables Double Salted Caramel IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Double Salted Caramel IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht vanilleroomijs met een gezouten karamelsaus. Breek door de dikke, krakende laag Magnum-melkchocolade, bestrooid met zoute suikerkristallen, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Double Salted Caramel van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.